Контекстним таке меню називається тому, що воно з’являється поруч з обраним об’єктом і його склад залежить від змісту (контексту) цього об’єкта. Після вибору команди з контекстного меню воно зникає. Проектується контекстне меню аналогічно головному за допомогою Menu Editor (Редактор меню). Властивість Visible визначає видимість на екрані пункту меню.

  • На деяких законно зареєстрованих сайтах у спливаючих вікнах відображається веб-контент.
  • Для того щоб в меню Window відображався список відкритих дочірніх вікон, надайте значення mnuWindow властивості MdiWindowListItem елемента управління mnuParent.
  • Властивість Checked визначає, чи є галочка ліворуч від відповідного пункту меню.
  • Для того щоб можна було об’єднувати меню батьківського і дочірнього вікон, необхідно властивості AllowMerge елемента управління MenuStrip привласнити значення True.
  • Chrome блокує спливаючі вікна, які можуть бути некорисними для користувачів.

Торкніться білої горизонтальної смуги над вікном, щоб перемістити його догори й донизу. Налаштуйте розмір вікна, утримуючи й перетягуючи верхній кут вікна до бажаного розміру. Вийдіть із режиму керування однією рукою дотиком до порожньої ділянки поза вікном.

Клавіші Швидкого Виклику

Рекомендується дотримуватися стандартних назв команд меню і їх розташування. Наприклад, пункт меню для роботи з файлами рекомендується називати в своїх додатках File (Файл), а пункт меню для виклику довідкової системи програми – Help (Довідка). При цьому пункт меню File (Файл) бажано розмістити першим, а пункт Help (Довідка) – останнім. Перетягніть на форму батьківського вікна елемент управління MenuStrip і надайте йому ім’я mnuParent.

Для того щоб можна було об’єднувати меню батьківського і дочірнього вікон, необхідно властивості AllowMerge елемента управління MenuStrip привласнити значення True. Щоб визначити текст, що відображається в пункті меню, призначена властивість Text. Якщо в цьому тексті перед однією з букв помістити символ &, то вона в пункті меню буде підкреслена, і клавіша цієї букви буде призначена в якості клавіші для швидкого доступу випадаюче меню до даного пункту меню. Пронумеруйте пункти меню File дочірнього і батьківського вікон в порядку їх слідування в об’єднаному меню за допомогою властивості MergerIndex. Для того щоб в меню Window відображався список відкритих дочірніх вікон, надайте значення mnuWindow властивості MdiWindowListItem елемента управління mnuParent. Якщо бажаєте змінити бічну орієнтацію згорнутого вікна, торкніться білої стрілки збоку.

Якщо це властивість приймає значення False, то пункт меню не видно при виконанні програми. При роботі програми за допомогою цієї властивості пункти меню можна динамічно ховати або показувати. Властивість MergerIndex задає позицію об’єднання пунктів меню. Наприклад, якщо необхідно об’єднати меню File (Файл) дочірнього і батьківського вікон, то слід поставити значення MatchOnly для властивості дочірнього вікна MergerAction. За допомогою властивості MdiWindowListItem елемента управління MenuStrip можна задати пункт меню батьківського вікна, який буде містити список всіх дочірніх вікон.

Підтримка

Проте режим керування однією рукою доступний лише на смартфонах. Переконайтеся, що для властивостей ContextMenuStrip і MainMenuStrip форми вказані імена контекстного і головного меню відповідно. Якщо на сайті, https://wizardsdev.com/ який належить вам, блокуються спливаючі вікна, відкрийте Звіт про порушення. З нього ви дізнаєтеся, чи є на сайті проблеми, які потрібно вирішити. У такому разі в адресному рядку відображається значок .

Як додати зображення та інший контент всередині випадаючого списку. Замість використання border ми використовували CSS властивість box-shadow, щоб меню, яке розкривається, виглядало як “картка”. Якщо ви вимкнули спливаючі вікна, але вони все одно з’являються, нижче наведено можливі причини такої поведінки.

Для задання значка, що розміщується зліва від пункту меню, використовується властивість Image. При виборі даної властивості в правій колонці з’являється кнопка з трьома крапками, натиснувши яку відкривається діалогове вікно Select Resource (Вибрати ресурс). За допомогою цього вікна можна вибрати з наявних на комп’ютері значків відповідний.

Легко керуйте своїм пристроєм за допомогою режиму керування однією рукою та програми One Hand Operation +. До режиму керування однією рукою можна перейти з меню «Додаткові функції» на смартфоні. За допомогою програми One Hand Operation + простим змахуванням пальцем можна переходити до улюблених програм, вмикати ліхтар, робити знімки екрана й багато іншого.

Набори Символів

Створіть два пункти меню верхнього рівня з ім’ям mnuFile і mnuWindow і текстом File і Window відповідно. В процесі розробки меню бажано групувати команди меню, що реалізують функції для вирішення конкретного завдання, в одне спливаюче меню. Наприклад, всі команди меню, що стосуються роботи з таблицями, можна розташувати в меню Table (Таблиця). Клас .dropdown-content містить фактичний контент, що розкривається. За замовчуванням він прихований і буде відображатися при наведенні миші (див. нижче). Зверніть увагу, що для min-width встановлено значення 160px.

спливаюче меню

Якщо таких вікон більше, то внизу меню з’являється пункт More Windows (Інші вікна), що відкриває діалогове вікно, в якому міститься повний список дочірніх вікон. Перетягніть на форму дочірнього вікна елемент управління MenuStrip і надайте його властивостям Name і Visible значення mnuChild і False відповідно. Створіть для нього аналогічний пункт меню File (Файл) і задайте для його властивості MergerAction значення MatchOnly. Додайте до цього пункту меню команду з ім’ям mnuFileClose і текстом Close File. За допомогою властивості ShortcutKeyDisplayString можна задати те, що буде відображатися праворуч від найменування пункту меню в разі використання клавіш швидкого виклику. За замовчуванням це задана властивістю ShortcutKeys комбінація клавіш.

Як Керувати Спливаючими Вікнами Й Переспрямуваннями Для Певного Сайту

Текст пункту меню можна задати за допомогою редактора меню Menu Editor (Редактор меню). Для задання імен пунктів меню і самого меню служить властивість Name. Ім’я повинно бути унікальним, оскільки дозволяє ідентифікувати меню. Бажано користуватися стандартним присвоєнням імені, тобто перші три букви імені задати рівними mnu. При проектуванні меню слід керуватися певними принципами.

Таким чином, можна в залежності від контексту об’єкта команди забороняти або дозволяти виконання команди. Для задання поведінки пунктів меню при об’єднанні меню батьківського і дочірнього вікон служать властивості MergerAction і MergerIndex. Якщо перетягнути один з цих елементів управління на форму, він відобразиться в нижній області конструктора додатку під формою, а вгорі форми під заголовком з’явиться редактор меню. Він являє собою елемент Type Here, призначений для задання пунктів меню.

Властивість ShortcutKeys дозволяє вибрати з випадаючого списку будь-яку комбінацію клавіш для швидкого виконання команди меню. За відображення в меню роботи з програмою комбінацій клавіш швидкого виклику відповідає властивість ShowShortcutKeys. Якщо ця властивість має значення False, то клавіші швидкого виклику не відображатимуться на екрані для даного пункту меню. Якщо ж необхідно визначити можливість виконання команди (пункту) меню, але при цьому залишити її видимою для користувача, використовується властивість Enable. Якщо встановлено значення False для цієї властивості, то пункт меню виділяється сірим кольором і блокується для вибору.

спливаюче меню

Пункти меню в головному і спливаючих меню можуть бути включені (Enabled), вимкнені (Disabled) або недоступні (Grayed). Іноді замість слів «включено» і «вимкнено» використовують слова «активно» (Active) і «неактивно» (Inactive). Зазвичай пункти, позначені як включені або виключені, для користувача виглядають однаково, а недоступний пункт меню виводиться дещо затемненим, зокрема, сірим кольором. Як правило, пункти меню служать для виконання певних функцій програми. З цією метою використовуються прапорці, для визначення параметрів яких призначені властивості Checked, CheckOnClick і CheckState.

спливаюче меню

Установіть цей прапорець, щоб перейти на веб-сайт Samsung.com. Таким чином меню утворює ієрархічну структуру функціональних можливостей програми. Відтепер діагональним проведенням угору відкриватиметься Галерея. Послуги Samsung.com та маркетингову інформацію, новини про товари та послуги, а також спеціальні пропозиції, події та інформаційні бюлетені. Властивість MergerAction може набувати значень, зазначені в таблиці 1.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed